Masáže

Relaxační, rehabilitační

Klasická masáž je velmi jemná a příjemná forma dodávání energie, která přírodní a netoxickou cestou léčí tělo a mysl člověka. Masáž pomůže uvolnit zablokovanou energii, odstranit bolesti zad a šíje a vrátí tělo zpět do přirozené rovnováhy. Obnoví samoléčebný mechanismus člověka a zlepší vnímání.

Sportovní

Masáž tvoří důležitou součást přípravy amatérských i vrcholových sportovců, kteří chtějí opakovaně podávat sportovní výkony. Masáží se účinně předchází vzniku poškození organismu. 

Masáž lávovými kameny

„Hot Stones“ patří k účinné relaxaci organismu, provádí se pomocí speciálních hmatů za použití teplých kamenů. Teplo z kamenů zahřeje celé tělo a celkově ho uvolní. 

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž je určena zákazníkům, kteří požadují maximální odpočinek a relaxaci celého těla, patří k luxusním tělovým kůrám. Obsahuje celotělový peeling, masáž a zábal. Její regenerační účinek působí na všechny smysly celého těla, odstraňuje napětí a navozuje pocit dobré nálady a spokojenosti. 

Medová masáž

Masáž má silné detoxikační účinky, působí hlavně proti stárnutí pleti. Dochází při ní k čištění a důkladnému prokrvení pokožky. Svým detoxikačním účinkem zbavuje celé tělo toxinů usazených v našem těle. Je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, napětí a nervových poruchách.  

Indická masáž hlavy

Antistresová masáž, účinně zbavuje stresu, napětí a migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně zlepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.